Služby

Naše služby

Firma Kames spol. s r. o. Košice je rodinná firma, ktorej hlavná priorita je precíznosť pri každej vykonanej montáži pre zákazníka.

Awesome Image

Perimetrická ochrana

Perimetrická ochrana slúži na detekciu narušenia vymedzených hraníc stráženého objektu. Pre zabezpečenie vymedzeného priestoru je možné vyberať hneď z niekoľkých overených druhov systémov fungujúcich na rôznych princípoch.

Zobraziť viac
Awesome Image

IT Sektor

Inteligentné budovy, Automatizácia, Štruktúrovaná kabeláž, Optická kabeláž ,NAS Synology, Inštalácia dátových rozvádzačov a aktívnych prvkov dátových sietí

Zobraziť viac
Awesome Image

Prístupové a dochádzkové systémy

Prístupové a dochádzkové systémy od spoločností Avigilon, Dahua a Entry umožňujú elektronické ovládanie otvárania dverí, jednoduché spracovanie dochádzky alebo riadenie objednávok stravovacieho systému.

Zobraziť viac
Awesome Image

Audio a video vrátnik

Komplexná ponuka elektrických domových audio a videotelefónov značiek Comelit, Dahua a Easydoor. Radi vám dodáme optimálne riešenie ako pre jedného účastníka, tak pre rozsiahle inštalácie akými môžu byť napríklad bytové domy.

Zobraziť viac
Awesome Image

Elektronické zabezpečovacie systémy

Naša firma je certifikovaným montážnym partnerom značky Jablotron a venujeme sa prevažne montáži zabezpečovacieho systém Jablotron 100 a Paradoxu.

Zobraziť viac
Awesome Image

Kamerové systémy

Naše spoľahlivé kamerové systémy vďaka modernej technológii ochránia vás, váš dom, firmu a iný majetok.

Zobraziť viac