O nás

Rodinná firma

Firma Kames spol. s r. o. Košice je rodinná firma, ktorej hlavná priorita je precíznosť pri každej vykonanej montáži pre zákazníka.

Špecializujeme sa hlavne na montáž a predaj IP kamerových a zabezpečovacích systémov, ktoré v poslednej dobe vytláčajú zastarané analógové zariadenia. Ďalej Vám ponúkame obnovu a rekonštrukciu starších inštalácii kamerových a zabezpečovacích systémov a ich príslušenstva, poradenstvo a projektovanie.

Ponúkame len systémy najvyššej kvality od renomovaných značiek a výrobcov. V rámci zabezpečenia objektov pracujeme aj s perimetrickou ochranou, dodávame audio a video vratnikou.

Ku každej zákazke pristupujeme s osobitou a patričnou dôležitosťou, nakoľko vieme že každá zanedbaná časť montáže sa odzrkadlí pri ochrane Vášho majetku. Máme bohaté skúsenosti a prax s montážou kamerových systémov, hlavne netypických a individuálnych riešení, ktoré pre Vás radi navrhneme „na mieru“.

Nie je nám problémom sa venovať už od jedno-kamerových systémov /garáž, kancelárske priestory.../až po komplexné riešenia veľkých projektov/obchodné centrá, parkoviská, hotely, reštaurácie.../.

Awesome Image
Kames

Ako prebieha proces komunikácie

01

Napíšte nám

02

Navrhneme riešenie

03

Inštalácia